قیمت فروش سوهان عسلی خانگی درجه یک

قیمت فروش سوهان عسلی خانگی درجه یک با توجه به کیفیت و میزان فراوانی مواد اولیه تشکیل دهنده سوهان عسلی تعیین می شود. برخی از افراد جهت تولید این محصول از مواد اولیه بیشتر و باکیفیت تری استفاده می کنند از این رو قیمت تمام شده سوهان عسلی بالاتر است. به‌ طور کلی قیمت سوهان عسلی خانگی بر اساس نوع درجه بندی آن تعیین می شود.

قیمت فروش سوهان عسلی خانگی درجه یک

علت نوسان قیمت سوهان عسلی با روغن

علت نوسان قیمت سوهان عسلی با روغن

روغن جزو یکی از مواد اصلی تشکیل دهنده سوهان عسلی می باشد. در واقع با ترکیب مواد مختلف و در راس آن روغن می توانیم سوهان‌ عسلی را تهیه کنیم. انواع و اقسام روغن های مختلف قابل استفاده برای تولید سوهان عسلی می‌باشد و همین قضیه تاثیر زیادی بر قیمت و حتی طعم و مزه سوهان عسلی می‌گذارد.

برخی از تولیدکنندگان، سوهان عسلی را با روغن محلی مانند روغن گاوی و گوسفندی تولید می‌کنند و برخی دیگر با کمک روغن مایع و یا جامد. از این رو، خواص سوهان عسلی می‌تواند متفاوت باشد افراد می‌توانند با توجه به نوع ذائقه خود سوهان عسلی را با روغن مورد نظرشان تولید کنند.

معمولاً سوهان عسلی که با روغن محلی تهیه می شود جزو خوشمزه ترین سوهان های عسلی می باشد و طرفداران خاص خود را دارد. نکته مهم این است که دلیل نوسان قیمت سوهان عسلی با روغن همین تفاوت در انتخاب نوع روغن استفاده شده جهت تهیه سوهان عسلی می باشد.

همچنین قابل ذکر است که کیفیت روغن استفاده شده هم می‌تواند تاثیر زیادی در قیمت تمام شده برخی از مراکز به دلیل عدم توجه به سلامت روغن از روغن‌ های چند بار استفاده شده جهت تعیین سوهان عسلی استفاده می‌کنند که همین قضیه سبب کاهش قیمت سوهان عسلی می‌شود بنابراین در هنگام خرید به این قضیه توجه کنید و کیفیت را فدای کمیت نکنید.

قیمت سوهان عسلی با کنجد مرغوب

قیمت سوهان عسلی با کنجد مرغوب

سوهان عسلی با کنجد جزو سوهان های رژیمی قرار دارد و دارای خواص دارویی و درمانی بی نظیری می باشد و می تواند نیاز بدن را به ویتامین ها و مواد معدنی مختلف تامین کند. این محصول اگر از عسل و کنجد درجه یک تهیه شده باشد می تواند خیلی دلپذیرتر باشد.

قابل ذکر است که قیمت سوهان عسلی با کنجد مرغوب معمولاً کمی بالاتر از سایر سوهان های عسلی می باشد. این قضیه کاملا بستگی به کیفیت عسل و کنجد دارد و نکته مهم این است که کنجد سفید نسبت به کنجد سیاه دارای قیمت بالاتری بوده و همین امر می تواند تاثیر زیادی بر قیمت سوهان عسلی با کنجد داشته باشند.

مراکز تولید کننده سوهان عسلی کنجدی باید سعی کنند از کنجد درجه یک و مرغوب برای تهیه سوهان عسلی استفاده کنند و محصول تولید شده را درجه بندی کنند و قیمت‌گذاری این محصول را بر اساس نوع درجه محصول تعیین نمایند تا هر کس بتواند با توجه به بودجه و نیاز خود محصول مورد نظر را خریداری کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما