قیمت سوهان نیم کیلویی با بهترین کیفیت در بازار قم

قیمت سوهان نیم کیلویی با توجه به اینکه به صورت عمده خریداری شود یا اینکه از کدام شهر از ایران خریداری شود، متفاوت خواهد بود که بر اساس این عوامل، قیمت های متنوعی را برای انواع سوهان با بهترین کیفیت در بازار قم شاهد هستیم. بعد از آن فروشنده های این محصول با توجه به نوع محصول و بسته بندی آن، این محصول را به فروش می‌ رسانند و رفته رفته با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه، قیمت انواع سوهان افزایش می‌یابد. برای خرید این محصول با قیمت مناسب می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت سوهان نیم کیلویی با بهترین کیفیت در بازار قم

چه عواملی بر قیمت سوهان کنجدی نوری تاثیر گذار است

چه عواملی بر قیمت سوهان کنجدی نوری تاثیر گذار است در قیمت انواع سوهان کنجدی نوری هم مانند سایر محصولات، کیفیت اصلی ترین عامل در تعیین قیمت است. درباره انواع سوهان فله و بسته بندی هم علاوه بر کیفیت، نوع بسته بندی نیز عامل مهمی است. همچنین محصولی که بیشترین وزن را داشته باشد، قیمت بیشتری دارد. یکی دیگر از مهمترین عوامل در تعیین قیمت سوهان کنجدی، همان مرحله تهیه محصول است که از چه موادی در تهیه آن استفاده شود چون هم در رنگ و هم در طعم و بو و هم در ماندگاری و عمر محصول تاثیرگذار است.

به این معنی که سوهان پسته ای، زعفرانی و کنجدی دارای قیمت بیشتری نسبت به سوهان های معمولی می باشد. بنابراین هنگام خرید و فروش سوهان دقت داشته باشید که محصول تازه باشد و حتما به تاریخ تولید و تاریخ انقضای آن توجه کنید. اگر قصد خرید سوهان را دارید توجه داشته باشید که محصول بوی ماندگی ندهد. عامل دیگری که بر قیمت خرید و فروش این محصول تاثیر می گذارد نحوه خرید مشتری است. به این معنی که هر چه حجم بیشتری خریداری شود قیمت آن پایین تر است.

لیست قیمت سوهان آجیلی درجه یک در سال 1401

لیست قیمت سوهان آجیلی درجه یک در سال 1401 به صورت کلی لیست قیمت سوهان آجیلی نسبت به برند ارائه دهنده محصول، نحوه بسته بندی، حجم و کیفیت آن می تواند تفاوت زیادی داشته باشد. اگر در روند تولید سوهان، از مواد اولیه با کیفیت استفاده شود، قطعا قیمت نهایی آن بالاتر خواهد رفت، البته این مورد در بالا رفتن میزان تقاضا هم تاثیر مستقیم دارد و هر چه محصول نهایی، کیفیت بهتری داشته باشد، تقاضا برای آن بیشتر خواهد بود.

با توجه به اینکه ده ها برند مختلف سوهان بسته بندی در کشور وجود دارد، نمی توان لیست قیمت امروز را به صورت دقیق در اختیار شما قرار داد. از طرفی قطعا قیمت عمده انواع سوهان به نسب محصول ارائه شده در فروشگاه ها کمتر خواهد بود. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم برای به دست آوردن لیست قیمت عمده به صورت دقیق از کارشناسان ما که در این مجموعه فعالیت می کنند، کمک بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما