قیمت سوهان عسلی کنجدی خانگی در معتبر ترین مراکز

امروزه سوهان، یکی از شیرینی های بسیار خوشمزه و پرکاربرد می باشد که با انواع گوناگونی که دارد زبان زد خاص و عام بوده که با تنوع کیفیت و قیمت به صورت بسته بندی های شکیل و زیبا به طور کاملا استاندارد، ارگانیک و بهداشتی در بازار به فروش می رسد که از اهمیت زیاد و خواص منحصر به فرد برخوردار بوده و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

لذا، از انواع سوهان می توان به سوهان عسلی کنجدی خانگی، اشاره کرد که قیمت سوهان عسلی کنجدی خانگی، بر حسب مواردی همچون: کیفیت، مواد اولیه درجه یک در تولید آن، نوع سوهان، نوع کنجد استفاده شده در آن، میزان عرضه و تقاضای بازارهای داخلی و خارجی، نحوه تولید، توزیع و بسته بندی و دیگر موارد می باشد که هر چه کیفیت محصول بالاتر باشد، از قیمت بالاتری برخوردار خواهد شد.

قیمت سوهان عسلی کنجدی خانگی در معتبر ترین مراکز

عوامل موثر بر کاهش قیمت سوهان عسلی کنجدی توری

عوامل موثر بر کاهش قیمت سوهان عسلی کنجدی توری

امروزه سوهان با انواع مدل های متنوع در کشور تولید می شوند که اغلب به دو روش سنتی و صنعتی بوده که از انواع مرغوب و محبوب آن می توان به سوهان عسلی کنجدی توری اشاره کرد که در نوع خود بی نظیر و نیز از خواص منحصر به فرد برخوردار بوده که با توجه به ارزش غذایی و انرژی بالایی که دارد می تواند برای سلامت بدن نیز بسیار مفید و مقوی واقع شود.

لازم به ذکر است سوهان کنجدی توری، به سوهان زنبوری توری هم معروف است که از ترکیبات مواد مهمی مانند انواع مغزیجات بادام و گردو و نیز کنجد در تولید آن استفاده می شود که بسیار خوشمزه و دلچسب بوده و مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است.

بنابراین از عوامل موثر بر کاهش قیمت این نوع سوهان، می توان به استفاده از مواد اولیه درجه یک در تولید آن، بسته بندی های شکیل و زیبا با نشان استاندارد جهانی، تاریخ تولید و انقضاء، پروانه تولید، پروانه بهره برداری، سری ساخت، پروانه بهداشتی، وزن خالص، استفاده از مغزیجات مرغوب مانند: کنجد و دیگر موارد می باشند که امروزه با فروش و سود زیادی که داشته توانسته به اقتصاد کشور رونق زیادی بخشد.

قیمت فروش سوهان عسلی نازک با بهترین کیفیت

قیمت فروش سوهان عسلی نازک با بهترین کیفیت

سوهان عسلی نازک، یکی دیگر از انواع سوهان ها و شیرینیجات مرغوب است که اغلب در اکثر شهرهای ایران از جمله اصفهان، قم، تبریز و دیگر شهرها از رونق تولیدی زیادی برخوردار می باشد که به عنوان چاشنی با انواع نوشیدنی های داغ مانند: چای مورد استفاده قرار می گیرد که طرفداران زیادی دارد.

شایان ذکر است، سوهان عسلی نازک همان طور که از نامش پیدا است ترکیبی از شکر، عسل و کنجد می باشد که برای تزئین آن از خلال بادام و پسته و دیگر مغزها استفاده می شود که دارای ارزش غذایی فراوان و طرفداران زیادی می باشد که قیمت فروش این نوع سوهان با توجه به کیفیت بالا، برند معروف و بسته بندی های استاندارد از قیمت متفاوتی برخوردار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما