قیمت روز سوهان کره ای مرغوب در سال 1401

امروزه شهر قم یکی از شهرهای مهم ایران محسوب می شود که به عنوان بزرگترین قطب تولیدی انواع سوهان در جهان شناخته شده که از انواع سوهان می توان یه سوهان کره ای اشاره کرد. همان طور که از نامش پیدا است از مواد اولیه درجه یک مانند: کره، روغن حیوانی، زعفران، شکر، زرده تخم مرغ، هل، انواع مغزیجات مانند: پسته در تولید آن استفاده می شود که قیمت سوهان کره ای مرغوب در سال 1401، بر حسب این موارد و نیز کیفیت بالای آن، میزان عرضه و تقاضای بازارهای داخلی و خارجی، استاندارد، ارگانیک و بهداشتی بودن محصول، خرید اینترنتی و عرضه مستقیم و بدون واسطه محصول و دیگر موارد متفاوت می باشد که هر چه کیفیت محصول بالاتر باشد از قیمت گران تری نیز برخوردار خواهد شد.

قیمت روز سوهان کره ای مرغوب در سال 1401

3 عامل موثر در افزایش قیمت سوهان آردی

3 عامل موثر در افزایش قیمت سوهان آردی

در حال حاضر از انواع دیگر سوهان تولید داخل کشور می توان به سوهان آردی اشاره کرد که قطب اصلی تولید آن در استان یزد می باشد که به عنوان خوشمزه ترین و دلچسب ترین نوع سوهان توانسته افراد زیادی را به خود جذب کند.

لذا سه عامل اصلی و موثر در افزایش قیمت سوهان آردی می توان به کیفیت بالای آن، شرکت تولید کننده و نیز بسته بندی های متنوع با نشان سیب سبز سلامت جهانی است که باعث شده مشتریان زیادی از آن سوی مرزها را متوجه خود سازد.

شایان ذکر است، سوهان آردی یزد نسبت به سوهان قم از بافتی نرم و ترد برخوردار است که به دلیل استفاده از جوانه گندم در تهیه و تولید آن، به طور سریع در دهان آب می شود و بسیار خوشمزه و مقوی می باشد که علاوه بر ارزش غذایی از ارزش درمانی زیادی برای سلامت بدن انسان برخوردار می باشد.

قیمت خرید سوهان باقلوایی درجه یک

قیمت خرید سوهان باقلوایی درجه یک

سوهان باقلوایی، از متنوع ترین و خوشمزه ترین سوهان های استان قم محسوب می شود که از مواد اولیه کاملا طبیعی و درجه یک مانند: جوانه گندم، آرد، هل، کره حیوانی، زعفران، زرده تخم مرغ، گلاب، پسته و شکر تشکیل شده که امروزه مشتریان زیادی از داخل و خارج کشور را متوجه خود ساخته است.

بنابراین قیمت خرید سوهان باقلوایی درجه یک، از طریق مراکز مختلفی در سراسر کشور تعیین می گردد که از جمله این مراکز فروشگاه های اینترنتی منحصر به فرد محصول بوده که مشتریان می توانند با مراجعه مستقیم و غیر حضوری به صورت آنلاین از قیمت خرید این محصول آگاهی پیدا کرده و آن را با تنوع کیفیت و قیمت ارزانتر در بسته بندی های شکیل و زیبا مطابق با استانداردهای روز دنیا بدون هیچ گونه واسطه و هزینه جانبی خریداری و مورد استفاده قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما