قیمت روز سوهان لقمه ای درجه یک در قم

همانطور که میدانید سوهان به عنوان یکی از تنقلات پر طرفدار به حساب می آید که انواع و اقسام مختلفی دارد. از میان انواع آنها ک شامل سوهان گزی، کنجدی، حلوا، عسلی و… می شود، سوهان لقمه ای از محبوبیت خاصی نزد مشتریان برخوردار است. در زمان های قدیم هم این مدل سوهان درست می‌شده است ولی با این تفاوت که با دست به آن شکل می‌دادند. قیمت سوهان لقمه ای قم با توجه به کیفیت مواد بکار برده شده در آن متفاوت می باشد.

قیمت روز سوهان لقمه ای درجه یک در قم

تاثیر ارز بر قیمت سوهان حلوایی

تاثیر ارز بر قیمت سوهان حلوایی یکی از انواع سوهان ها سوهان حلوایی است که بافتی کاملا متفاوت از دیگر سوهان ها دارد. در ترکیبات این نوع از سوهان هم مثل انواع دیگر آن از آرد گندم،زعفران، روغن یا کره حیوانی و مغزهایی همچون پسته و بادام استفاده می شود. ولی چیزی که آن را از دیگر حلوا ها متمایز کرده است، بافت و ساختار نرم آن است که باعث می شود به دندان ها نچسبد و حالتی مابین دسر سوهان و سوهان گل دارد.

با توجه به اینکه در این شیرینی خوشمزه از زعفران و هل و گلاب و مغزیجات استفاده می شود، نوسانات بازار ارز روی آن تاثیر بسزایی دارد. زیرا تعدادی از مواد اولیه وارداتی و صادراتی هستند و همین امر باعث نوسانات قیمت میشود.

سوهان حلوایی، از انواع سوهان ها به حساب می آید که بسیار مقوی و خوش خوراک است و آن را به کشورهای همسایه ی عربی و اروپا صادر می کنند. این کشورها جزو وارد کنندگان اصلی بین بقیه ی کشورها و قاره ها هستند. قیمت سوهان حلوایی قم با توجه به مواد اولیه استفاده شده در تهیه آن کمی متفاوت است.

قیمت خرید سوهان مخلوط با بهترین کیفیت

قیمت خرید سوهان مخلوط با بهترین کیفیت تا اینجا با دو نوع از سوهان آشنا شدید. یکی سوهان حلوایی و دیگری لقمه ای. یکی دیگر از انواع سوهان، سوهان مخلوط است که دارای ترکیباتی متفاوت‌تر از دیگر سوهان ها می باشد. این محصول علاوه بر آرد گندم و کره و روغن حیوانی و گلاب و زعفران، گلوکز و ترنجنبین و تخم مرغ هم دارد.

سوهان مخلوط طعمی عالی با بسته بندی های زیبا و شکیل دارد که همین مورد باعث شده است تا برای صادرات و استفاده در مهمانی ها هم بسیار مناسب باشد و مورد استفاده و استقبال مشتریان قرار گیرد.

شما اگر به دنبال سوهان با کیفیت و قیمت مناسب هستید ما را دنبال کنید، تا به هدف خود برسید. قیمت خرید سوهان مخلوط با بهترین کیفیت را با پیگیری از طریق سایت ما در کمترین زمان و با کمترین قیمت دنبال کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید. ما می توانیم شما را برای خریدی آسان و مطمئن راهنمایی کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما