فروش سوهان ورقه ای نازک درجه یک به صورت مستقیم

سوهان عموما در دیرباز به عنوان محصولی سوغاتی مورد مصرف قرار می گرفت. شهرهای زیارتی مانند مشهد و قم عموما قطب تولید و فروش این محصولات بوده اند اما امروزه بیشتر شهرهای کشور به تولید این محصول در کیفیت عالی روی آورده اند که با توجه به استقبال خریداران و خوش خوراک بودن آن، توانسته‌ اند به میزان فروش عالی دست یابند. فروش سوهان ورقه ای نازک درجه یک به صورت مستقیم از شهرهای تولیدکنندگان بیشتر از نوع بسته بندی آن در بازار داخلی صورت می گیرد.

فروش سوهان ورقه ای نازک درجه یک به صورت مستقیم

مهمترین عامل بالا رفتن فروش سوهان کنجدی در بازار

مهمترین عامل بالا رفتن فروش سوهان کنجدی در بازار سوهان امروزه در انواع طعم تولید می شود. نوع کنجدی، زعفرانی، زنجبیلی، خامه ای و … جزو پرطرفدارترین طعم های این محصول می باشد با این حال نوع تولید این محصول نیز متفاوت است به گونه ای پخت با کره کاملا متفاوت تر از پخت با روغن حیوانی می باشد. از این رو، قیمت مواد اولیه و مراحل تولید تعیین کننده قیمت تمام شده سوهان می باشد.

سوهان کنجدی از بیشترین میزان فروش نسبت به سوهان پسته ای برخوردار است. از لحاظ قیمت، نوع کنجدی مناسب تر بوده و عموما بیشتر خریداران قادر به خرید آن خواهند بود. همچنین از نوع علمی، کنجد با داشتن خواص بالا برای سلامت بدن در ترکیب با سوهان می تواند به یک محصول با ارزش غذایی بالا برای کودکان و سالمندان تبدیل شود.

تولیدکنندگان سوهان کنجدی برای بالا رفتن فروش محصولات خود در بازار عواملی را در نظر می گیرند که اطلاع شما از آن خالی از لطف نمی باشد. سعی در بسته بندی زیبا و محکم می تواند علاوه بر محافظت از لایه نازک سوهان در مقابل شکستن و خرد شدن، به جذب خریدار نیز کمک می کند. بعضا بسته بندی های مخصوص سوغات با مصارف شخصی متفاوت می باشد. بسته بندی سوغاتی در نوع گرد اندازه خود سوهان ورقه ای بوده که از جنس حلب می باشد. اما نوع مصارف خانگی در تکه های مربعی کوچکتر بوده که در بسته بندی گرد کوچک با ارتفاع بیشتر متناسب با حجم محصول می باشد.

مرکز فروش سوهان با نرخ مناسب در قم

مرکز فروش سوهان با نرخ مناسب در قم بیشتر بخوانید: سوهان حلوایی تهران

بازار سوهان کنجدی در قم نسبت به شهرهای دیگر بسیار پررونق تر می باشد. تهیه این محصول برای مصارف خانگی یا سوغات به امری بدیهی تبدیل شده است. در مراکز فروش سوهان در قم، ارائه نرخ مناسب صورت گرفته است لذا نوسان قیمت هفتگی یا ماهانه به سبب افزایش نرخ مواد اولیه محصول می باشد که غیر قابل کتمان است.

نرخ سوهان قم در سایت فروش آنلاین مزبور، مناسب تر از نرخ بازار می باشد بدین ترتیب خریداران عمده و خرده در سراسر کشور با سفارش گذاری در حجم دلخواه و طعم مورد نظر علاوه بر تهیه سوهان اصل قم، توانسته اند از صرفه اقتصادی بالایی نسبت به هزینه پرداختی بهره مند شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما