فروش سوهان عسلی ترد با بهترین کیفیت

سوهان، یک شیرینی ایرانی است که مورد توجه عموم مردم ایران می باشد. سوهان از سوغاتی های شهر های قم و اصفهان محسوب می گردد. در بازار ایران، انواع مختلف سوهان های خوشمزه وجود دارد که هر یک طعم و مزه خاص خود را دارند. به طور مثال سوهان عسلی ترد ، یکی از انواع سوهان است؛ که در سالیان اخیر توانسته بین خریداران این شیرینی جا باز کند.سوهان عسلی با گردو یا پسته،هم یکی دیگر از سوهان های محبوب ایرانی است که طرفداران بسیاری دارد. در ادامه این مقاله قصد داریم به میزان فروش سالانه سوهان کنجدی، و مدل های دیگر سوهان بپردازیم.

فروش سوهان عسلی ترد با بهترین کیفیت

میزان فروش سالانه سوهان کنجدی نرم

میزان فروش سالانه سوهان کنجدی نرم در چند سال گذشته، با همه گیری بیماری کرونا، میزان فروش سوهان نیز کم شده است. تا جایی که بعضی از سوهان پزان قم اعلام ورشکستگی کردند. اما با گذر از این بیماری رونق مجددی به بازار های سوهان برگشته تا جایی که صف خریداران سهام برخی از این شرکت های سوهان پزی شلوغ و پر رفت و آمد شده است. و صادرات این محصول دوباره احیا شده تا برای کارگران و کارآفرینان ایرانی روزنه ی امیدی باشد.صادرات سوهان، یکی از پرسود ترین و ارز آورترین صادرات در بین محصولات غذایی و شیرینی های ایرانی است.

واحد های بزرگ تولید کننده در قم به عدد 800 واحد می رسند. که حمایت از آن ها می توانند نتایج اقتصادی خوبی برای اقتصاد کشور داشته باشد. سوهان در بین مردم کشور های اسلامی نیز طرفداران خیلی زیادی دارد. صادرات این محصول به این کشور ها هم با استقبال خوبی مواجه می شود. و هم می تواند بازار های تازه تری برای سوهان ایرانی ایجاد کند.

طبق آمار، در سال گذشته، تولید سوهان صادرات 2 میلیون دلاری به همراه خود داشته است. تبلیغات و بسته بندی این شیرینی تاثیر بسیار زیادی در فروش این محصول در بازار های خارجی ایجاد کرده است. و باعث شناخت دیگر کشور ها از سوهان ایرانی شده است.

مراکز فروش سوهان اصل درجه یک در تهران

مراکز فروش سوهان اصل درجه یک در تهران مجموعه تسنیم، تولید کننده و پخش کننده ی انواع سوهان های درجه یک از جمله سوهان کنجدی نرم، سوهان گزی، سوهان عسلی و… می باشد. این مجموعه سال ها است که در زمینه تولید انواع سوهان فعالیت می کند. و در این سال ها همواره کوشیده تا محصولی مرغوب و با درجه کیفیت بالا را تقدیم مشتریان خود کند؛ تا رضایت و توجه آن ها را به محصولات خود جلب کند. تسنیم از مهم ترین و اصلی ترین بازار هایی است که تلاش می کند سوهان اصل و مرغوب ایرانی را به خریداران عرضه کند. برای مشاهده محصولات تسنیم می توانید به سایت این مجموعه بروید و خرید خود را به ثبت برسانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما