صادر کنندگان سوهان کره ای درجه یک در تهران

سوهان، یک نوع حلوایی است که از جوانه گندم درست می‌شود. مواد اولیه آن آب، روغن، آرد، شکر و …. می باشد که در مدل های گوناگونی و متنوعی تولید می شود مانند: سوهان گزی، سوهان کره ای، سوهان کنجدی. سوهان کره ای، طعم بسیار خوشمزه، بافت نرم و تردی دارد. سوهان کره ای در بسته بندیی های مختلف و در قالب های پلاستیکی، قالب فلزی و قالب کادویی به فروش می رسد. صادر کنندگان سوهان کره ای درجه یک را از شهرهای قم و اصفهان به صورت عمده به تهران ارسال می کنند. سوهان قم کالای صادراتی ایران است و کشور های همسایه از خرید سوهان استقبال خوبی می کنند این محصول به کشور های اروپایی و عربی هم عرضه می شود.

صادر کنندگان سوهان کره ای درجه یک در تهران

صادرات سوهان با شیره انگور از طریق ترانزیت

صادرات سوهان با شیره انگور از طریق ترانزیت سوهان با شیره انگور رژیمی است و ترکیب سوهان با شیره انگور بدون هیج شکری می باشد. این سوهان طعم خوشمزه، ترد و نرمی دارد، به دلیل نداشتن شکر و استفاده از جوانه گندم و شیره انگور دیگر بهانه ایی برای مصرف رژیم داران نمی باشد. این محصول دارای قوت و انرژی بسیار زیادی به دلیل وجود جوانه گندم و شیره انگور است.

قیمت برای افراد از نکات مهم حساب می شود که در وقت خرید این کالا اهمیت زیادی دارد و از علت های موثر برای خرید می باشد. قیمت سوهان به عوامل زیادی وابسته است که از مهم ترین علت آن مدل عرضه و توزیع می باشد. قیمت این کالا که با توجه به تغییرات ارز همیشه در حال تغییر می باشد. کیفیت محصول هم در قیمت گذاری عامل مهمی است. قیمت ها از بزرگترین مشغله های اصلی تولید کنندگان و فروشندگان به شمار می آید که علت آن تغییر قیمت مواد اولیه می باشد. صادرات سوهان رژیمی به کشور های همسایه از بیشترین صادرات سوهان می باشد که تعداد عرضه آن هم بسیار زیادتر از سوهان های دیگر است.


شرکت صادرات سوهان گزی حبه ای با کیفیت عالی

شرکت صادرات سوهان گزی حبه ای با کیفیت عالی سوهان گزی حبه ای که مثل حبه های قند می باشد. سوهان گزی حبه ایی سوهانی است که روکش آن از سوهان و مغز داخلی آن از گز تشکیل شده است. این سوهان در بسته های 350 ،450 ،600 گرمی بسته بندی شده و برای مصارف خانه یا بسته های کادو برای هدیه دادن است. سوهان گزی حبه ای با بیش از نیم قرن سابقه و از بهتری های تولید کننده سوهان در قم حساب می شود از مواد اولیه درجه یک با طعم عالی، اصیل و سنتی با کیفیت تهیه شده است.

سوهان حبه ای با توجه به اندازه کوچک و طعم شیرین، جایگزین مناسبی برای قند، در کنار چای است و ترد بودن و نازک بودن سوهان از ویژگی سوهان با کیفیت می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما