صادر کننده سوهان نازک کاشمر با بهترین کیفیت

اگر شما از مصرف کنندگان قدیمی سوهان باشید می دانید که سوهان نازک کاشمر جزء بهترین ها می باشد و کیفیتی باور نکردنی و عالی دارد. به همین دلیل سوهان کاشمر جزء سوهان های صادراتی می باشد. زیرا ضمن تردی قابل قبولی که دارد، طعمی فئق العاده دارد. ما به عنوان صادر کننده این محصول شروع به صادرات گسترده سوهان نازک کاشمر کرده ایم.

صادر کننده سوهان نازک کاشمر با بهترین کیفیت

مراحل صادرات سوهان به ترکیه

مراحل صادرات سوهان به ترکیه سوهان یکی از دسر های سنتی ایران می باشد که به دلیل بافت ترد و طعم بی نظیرش طرفداران زیادی دارد و به دلیل محبوبیت فراوانی که دارد به کشور های همسایه، همچون ترکیه صادر می شود. ما مراحل صادرات سوهان به ترکیه را برای شما بیان می کنیم تا با نحوه صادرات این شیرینی خوشمزه آشنا شوید.

برای حمل و نقل محصول صادراتی ۴ روش حمل و نقل وجود دارد، حمل و نقل دریایی که از طریق کشتی قابل انجام است، حمل و نقل هوایی، حمل و نقل زمینی که توسط قطار و ماشین های مخصوص انجام می گیرد. این موضوع که محصول با کدام یک از این وسیله ها حمل شود، بستگی به محصول دارد.

بعضی محصولات به دلیل اینکه باید سریع جا به جا شوند با هواپیما صادر می گردند و برخی به دلیل تناژ بسیار بالا با کشتی، اما سوهان جزء محصولاتی است‌ که‌ می توان، با قطار و ماشین های حمل بار به کشور های نزدیک همچون ترکیه صادر کرد.

بعد از اینکه نوع حمل و نقل سوهان مشخص شد باید سوهان ها همگی از لحاظ کیفی بررسی گردند و سپس بعد از اینکه کیفیت سوهان ها تایید گردید، سوهان ها بسته بندی می شوند، و بسته بندی آن ها باید به صورت اصولی انجام گیرد تا به محصول داخل جعبه خدشه ای وارد نگردد. و برای اطمینان از بسته بندی سوهان آن ها را داخل کارتن قرار می دهند و کارتن را روانه ی ماشین حمل ونقل می کنند.

و پس از انجام مراحل گمرکی و هزینه های مربوط به ترخیص کاری سوهان ها راهی کشور ترکیه می شوند و بعد از طی کردن مسیر به مرز ترکیه می رسند و سپس به مرکزی که مسئولیت دریافت سوهان را دارد انتقال می یابند و پروسه صادرات سوهان این گونه به پایان می رسد.

شرکت صادرات سوهان گل ساعدی نیا درجه یک

شرکت صادرات سوهان گل ساعدی نیا درجه یک شرکت سوهان گل ساعدی نیا، نامی درخشان در بین شرکت های صادر کننده سوهان می باشد که بهترین سوهان را برای صادرات دست چین می کند، و تمام تلاش خود می کند که محصولی درجه یک را به دست مشتریان خود برساند، و یکی از اهداف بزرگش آن پیشرفت روز افزون و افزایش صادرات محصول خود می باشد و تا به الان به بهترین شکل به هدف خود نزدیک و نزدیک تر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما