صادرات سوهان باقلوایی ساعدی نیا در قم

سوهان باقلوایی ساعدی نیا از جمله شیرینی های سنتی استان قم می باشد که ویژگی اصلی آن استفاده از ترکیب سه نوع آرد سبوس دارد و جوانه گندم می باشد، طعم مطلوب و دلپذیر این سوهان باعث شده محبوبیت زیادی بین افراد داشته باشد، این سوهان علاوه بر طعم مطلوب به دلیل استفاده از جوانه گندم مختلف از ارزش غذایی بالا برخوردار است. این مجموعه به عنوان مرکز عرضه انواع شیرینی سنتی سعی دارد با کیفیت ترین سوهان باقلوایی را با قیمت استثنایی در اختیار خریداران محترم در داخل و صادرات آن به اقصی نقاط جهان قرار دهد.

صادرات سوهان باقلوایی ساعدی نیا در قم

صادرات سوهان زعفرانی از طریق ترانزیت

صادرات سوهان زعفرانی از طریق ترانزیت همان طور که می دانید صادرات انواع کالا در اقتصاد هر کشور تاثیر گسترده دارد، این بدان معنی است که هر چه صادرات یک کشور به نقاط مختلف جهان افزایش یابد، بدون شک اقتصاد کشور صادرکننده، رونق فراوانی خواهد یافت. این موضوع درباره ی صادرات انواع مواد غذایی چون شیرینی جات سنتی مثل سوهان گزی زعفرانی نیز صدق می کند که در ادامه به صادرات سوهان زعفرانی از طریق ترانزیت بیشتر پرداخته می شود:

تولیدات سوهان زعفرانی که توسط تولیدکنندگان معتبر انجام می گیرد برای نیاز بازار داخلی در سطح کشور پخش و عرضه می گردد اما بخشی از آن را برای افزایش سود حاصله به کشورهای متقاضی که اغلب کشورهای همسایه چون ارمنستان، آذربایجان، عراق و… است صادر می کنند.

روش های متعددی برای صادرات سوهان زعفرانی به کشور مقصد وجود دارد از جمله این روش ها، راه هوایی می باشد اما عمده روش برای صادرات آن، از طریق زمینی یا همان ترانزیتی صورت می گیرد.

شرکت صادرات سوهان بادامی با بهترین کیفیت

شرکت صادرات سوهان بادامی با بهترین کیفیت بیشتر بخوانید: سوهان عسلی لقمه

به دلیل محبوبیت بالای این نوع سوهان مقوی در خارج از کشور و خاصیت فراوانی که دارد باعث شده که این مجموعه به عنوان یکی از تولیدکنندگان و یکی از شرکت های صادرات سوهان بادامی با بهترین کیفیت به شمار آید که با تمام تلاش خود با کیفیت‌ترین انواع سوهان چون سوهان بادامی، سوهان زعفرانی و سوهان لقمه ای را به صورت تازه و با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید کند تا با عرضه آن به بازار داخلی و حتی صادرات آن با بهترین کیفیت به کشورهای خاورمیانه و یا حتی به کشورهای اروپایی کمک شایانی به اقتصاد کشور نماید.

این مجموعه به عنوان مرجع فروش و سفارش عمده سوهان فله ای با حذف واسطه ها و در نتیجه حذف هزینه های اضافی با مناسب ترین قیمت این محصول را به خریداران گرامی عرضه می کند با در نظر گرفتن این نکته، فروش مستقیم انواع سوهان ارزان به صورت مستقیم و با نرخ ترخیص کاری پایین، کمک مناسبی از نظر هزینه و صرفه جویی زمان به خریدار می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما