تولید کننده سوهان حلوایی درجه یک در قم

سوهان حلوایی یکی از انواع سوهان می باشد که توسط تولید کنندگان مختلفی تهیه می گردد و مشتریان عزیز اگر بخواهند سوهان حلوایی درجه یک را خریداری کنند، می توانند این محصول را به صورت اینترنتی و همینطور حضوری، تهیه نمایند و شابان ذکر است که تولید کننده سوهان حلوایی قم، این محصول را با کیفیت بالایی و به صورت درجه یک، در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و رضایت آن‌ها را جلب می کند.

تولید کننده سوهان حلوایی درجه یک در قم

نحوه تولید بهترین سوهان کنجدی توری

نحوه تولید بهترین سوهان کنجدی توری برای این که بتوانید بهترین سوهان کنجدی توری را در منزل خود تهیه کنید، می توانید در ابتدا یک کتری بردارید و آن را تا ۷۰ درصد از آب پر کنید و وقتی که به جوش آمد، در کتری را بردارید و روی آن یک ظرف پیرکس شیشه‌ای گذاشته و سپس کره را داخل آن بیندازید تا ذوب گردد.

بعد از این کار، کم کم پودر قند را هم اضافه کنید و ترکیب را هم بزنید و سپس وانیل و بعد زعفران دم کشیده را هم به ترکیب بیافزایید و توجه داشته باشید که بعد از این مرحله، آنقدر پودر قند را اضافه کنید تا به یک غلظت خوب و دلخواه برسد و بعد آن را از روی حرارت بردارید.

در مرحله بعدی، شما باید کنجد را هم اضافه نمایید و در یک ظرف جداگانه خامه و آرد را با همدیگر مخلوط کنید و به مواد دیگر اضافه کنید و آنقدر هم بزنید تا به شکل خوبی یکدست شوند و بعد از این که مواد سرد شدند، آن‌ها را داخل یک قیف ریخته و کنار بگذارید.

بعد از انجام این کار، سینی فر را بردارید و کف سینی را با استفاده از کاغذ روغنی بپوشانید و بعد با استفاده از روغن، آن را چرب کنید و حالا به وسیله قیف، مواد را به شکل دایره‌های کوچک و به شکل با فاصله، بر روی سینی فر بریزید و از قبل، فر خود را روی دمای ۲۰۰ درجه سانتیگراد گرم نمایید.

در آخر هم باید سینی فر خود را با همان دما برای مدت زمان ۵ دقیقه قرار دهید تا مواد پخته شوند و بعد سینی را از فر بیرون آورید تا سرد شوند و بعد از این که سرد شدند، آن‌ها را از کاغذ جدا کنید و موادی که موجود هستند، در این دما می جوشند و به شکل توری می شوند.

کارخانه تولید سوهان کنجدی توپی با کیفیت عالی

کارخانه تولید سوهان کنجدی توپی با کیفیت عالی بیشتر بخوانید: دسر سوهان کاکائویی

کارخانه تولید سوهان کنجدی توپی، از طریق ارائه سوهان‌های با کیفیت، می تواند نیاز تمام مشتریان خود را به این محصول تامین نماید و از طریق فروش زیاد محصولاتش، این امکان را دارد که سود خیلی خوبی را کسب کند و به کسب و کار خود رونق بیشتری بدهد، همچنین سوهان کنجدی توری، دارای طرفداران خاص خود می باشد که علاقه به خرید این محصول دارند و با خرید خود، باعث می‌ شوند که تولید کنندگان و کارخانه تولید این محصول، بتواند درآمد خیلی خوبی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما