تولید سوهان عسلی بادامی درجه یک در قم

سوهان یکی از شیرینی های سنتی و ایرانی به شمار می رود که به عنوان سوغات از آن یاد می شود. سوهان از سوغات شهر قم می باشد و خوشمزه ترین و متنوع ترین سوهان های ایرانی در این شهر تولید می شوند. سوهان ها دارای ارزش غذایی بسیار بالایی می‌ باشند و مصرف آنها مزیت های بسیاری برای شما عزیزان به همراه خواهد داشت. برای تولید سوهان عسلی بادامی درجه یک از روش های مدرن و تجهیزات مختلفی استفاده می شود.

تولید سوهان عسلی بادامی درجه یک در قم

مراحل تولید سوهان عسلی شیراز

مراحل تولید سوهان عسلی شیراز برای تولید سوهان عسلی شیراز نیاز است که مراحل مختلفی طی شود. در این بخش قصد داریم شما را با نحوه ی تولید سوهان عسلی شیراز آشنا کنیم بنابراین ادامه ی این مقاله را از دست ندهید.

در اولین مرحله نیاز است مواد اولیه ی مورد نیاز تامین شود. این مواد به طور کلی شامل آرد، روغن، شکر، زرده تخم مرغ، زعفران، عسل، هل، جوانه گندم و مواد مختلفی همچون پودر بسته، بادام و فندق می باشد.

در مرحله ی دوم خمیر سوهان ها تهیه می شود. برای تهیه ی خمیر، مواد اولیه با نسبت های مخصوص با یکدیگر ترکیب کرده و خمیر یکنواختی به وجود می آید. در این مرحله، آبگیری خمیر نیز انجام می شود و این خمیر را به مدت چند ساعت استراحت می دهند.

مرحله ی سوم، مرحله ای است که در آن سوهان ها شکل می گیرند. در این بخش خمیر ها به قطعات کوچکتر تقسیم می شوند، می توان گفت در این مرحله شکل اولیه ی سوهان ها تعیین می شود.

در مرحله ی چهارم سوهان ها درون فضای مخصوص قرار گرفته و خنک می شوند. خنک شدن سوهان ها به منزله ی تولید نهایی آن می باشد. در مرحله ی آخر نیز این محصول جهت بسته بندی به قسمت مربوطه ارجاع داده می شود.

تولید کننده سوهان عسلی لیمویی با کیفیت بالا

تولید کننده سوهان عسلی لیمویی با کیفیت بالا در سال های گذشته تعداد مراکز تولید کننده سوهان عسلی لیمویی با کیفیت بسیار ناچیز و انگشت شمار بوده است، اما با گذشت زمان به دلیل افزایش تولید، تعداد مراکز تولید کننده نیز افزایش پیدا کرده است. مراکز تولید کننده سوهان عسلی برای تولید این محصول، از دستگاه ها و تجهیزات مختلفی استفاده می کنند. استفاده از این تجهیزات باعث می شود تا سوهان های تولیدی کیفیت بالایی داشته باشند.

تولید کنندگان سوهان عسلی لیمویی بعد از تولید این محصول، موظف هستند سوهان های تولید شده را بسته بندی کنند و برای عرضه در سطح کشور آن را به دست مراکز عرضه کننده برسانند. باید خدمت شما عرض کنیم که مجموعه تسنیم، یکی از معتبر ترین برند های تولید کننده سوهان در سطح کشور به شمار می رود. ما انواع مختلفی از سوهان ها را تولید کرده و آن را به دست شما عزیزان می رسانیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما